Комунальне підприємство «Житлово-експлуатаційна організація №2» Полтавської міської ради звертається до мешканців міста Полтави!

  • Опубліковано: 07.02.2023, 13:56

В зв’язку з мінливістю погодних умов, перепадом температури на дахах будинків нагромадилися снігові маси та утворилися бурульки, які становлять загрозу для життя людей!

З метою недопущення нещасних випадків, травмування, пошкодження автомобілів та іншого майна, Комунальне підприємство «Житлово-експлуатаційна організація №2» Полтавської міської ради звертається до мешканців міста з проханням бути уважними та обережними.

Звертаємо увагу, що вірогідність травмування є найбільшою поблизу багатоповерхових будинків.

Проходячи повз багатоповерхівки чи припарковуючи автомобіль біля них, рекомендуємо переконатися у відсутності загрози падіння льодових наростів, бурульок, нагромадження снігу та дотримуватися основних правил безпеки

а саме: не ходіть близько під дахами будівель, а також під балконами та не ігноруйте попереджувальні стрічки, якими огороджені місця з високою імовірністю падіння снігу та льоду, при можливості, обходьте такі місця!

Також, звертаємо увагу, що на дорогах під сніговим покровом утворюється лід. Тому просимо мешканців та гостей міста ходити обережно; переходити дорогу виключно на пішохідних переходах; одягати зручне взуття, відповідно до погодних умов та бути взаємовічливими.

Шановні водії – припарковуйте свої автомобілі у спеціально відведених для цього місцях!

Шановні батьки - проводьте превентивні бесіди зі своїми дітьми щодо небезпеки падіння бурульок, льоду та снігу з дахів будинків.

Дякуємо за розуміння та співпрацю!