Реструктуризація заборгованості

КП «ЖЕО №2» пропонує споживачам, які мають заборгованість по оплаті за послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, укласти договір про реструктуризацію заборгованості.

Згідно із таким договором споживач зобов’язаний здійснювати щомісячне рівномірне погашення реструктуризованої заборгованості та своєчасну сплату поточних платежів за послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій.

Важливо! У разі наявності заборгованості за житлово-комунальні послуги структурним підрозділом з питань соціального захисту населення субсидія не призначається, натомість у разі укладення договору реструктуризації заборгованості житлова субсидія призначається з початку сезону.

З метою укладення договору про реструктуризацію заборгованості споживачу необхідно звернутися до абонентського відділу відповідного району міста, фахівці якого щоденно (крім суботи та неділі) з 8:00 до 17:00 год. проведуть звірку платежів, роз’яснять умови реструктуризації заборгованості, оформлять договір тощо.

Абонентські відділи КП «ЖЕО №2»:

  • Шевченківський район (вул. Івана Мазепи, 30), тел. (0532) 63-07-08;
  • Київський район (вул. Маршала Бірюзова, 1/2), тел.  (0532) 56-38-29;
  • Подільський район (вул. Чураївни 1/1), тел.  (0532) 57-20-80

Для укладення договору необхідно наступні документи (оригінали та копії):

  • документ про право власності або право користування житловим приміщенням;
  • паспорт заявника - власника (наймача) житлового приміщення;
  • ідентифікаційний код заявника - власника (наймача) житлового приміщення;
  • технічний паспорт на житлове приміщення.

У разі наявності заборгованості та/або порушення споживачем умов договору про реструктуризацію заборгованості, несплати поточних платежів, КП «ЖЕО №2» буде вимушене звертатись до суду з вимогами про стягнення заборгованості , інфляційних та 3% річних.