• Опубліковано: 17.11.2022, 10:18

УВАГА!

Комунальне підприємство «Житлово-експлуатаційна організація №2» Полтавської міської ради нагадує мешканцям м. Полтави про те, через мінливість погодних умов та перепади температури на дахах будинків нагромадилися снігові маси та утворилися бурульки, на дорогах під сніговим покровом – лід, які становлять загрозу для життя та здоров’я людей.

Тому, з метою недопущення нещасних випадків, травмування, смертей людей, пошкодження автомобілів та іншого майна, КП «ЖЕО № 2» звертається до мешканців міста з проханням бути уважними, обережними, та дотримуватися основних правил безпеки:

1. не ходити близько під дахами будівель, а також під балконами;

2. не ігнорувати попереджувальні стрічки, якими огороджені місця з високою імовірністю падіння снігу та льоду, за можливості, обходити такі місця;

3. припарковувати свої автомобілі у спеціально відведених для цього місцях;

4. під час руху по тротуару, рухатися лише по доріжках, посипаних піском, не поспішайте, не біжіть, переходити дорогу лише на пішохідних переходах, одягати зручне взуття відповідно до погодних умов.

Шановні батьки та вчителі, попереджайте дітей про небезпеку та нагадуйте їм про елементарні правила поведінки на вулиці в зимову пору року!