Увага мешканці грутожитків!

Увага мешканці грутожитків!
  • Опубліковано: 04.10.2021, 17:00

Шановні мешканці гуртожитків за адресами: м. Полтава, вул. Ціолковського,53, пл. Павленківська, 18, вул. Маршала Бірюзова, 94.

Згідно із ч. 2 ст. 14 Закону України "Про житлово-комунальні послуги" комунальні послуги з постачання та розподілу природного газу і з постачання та розподілу електричної енергії надаються ВИКЛЮЧНО НА ПІДСТАВІ ІНДИВІДУАЛЬНИХ ДОГОВОРІВ.

Таким чином, споживачі гуртожитку мають оплачувати за послуги із газопостачання на пряму їх постачальнику, а не через КП «ЖЕО №2».

Згідно із листом оператора газорозподільної системи та пункту 1 глави 3 розділу VI Кодексу ГРМ, власники об’єктів нерухомості мають право укласти з АТ «Полтавагаз» договір розподілу природного газу на підставі якого присвоюється споживачу персональний ЕІС-код та, отримавши статус побутового споживача природного газу, укласти договір постачання природного газу із відповідним газопостачальним підприємством.

З метою укладення договору розподілу природного газу (власнику, довіреній особі) необхідно подати заяву відповідного змісту, залучивши копії наступних документів:

- документи, якими визначено право власності чи користування на об’єкт (приміщення);

- документ, що посвідчує особу споживача (для громадян України - паспорт громадянина України, у тому числі ID-карта, або тимчасове посвідчення громадянина України;

- реєстраційний номер облікової картки платника податків (для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідний контролюючий орган і мають відмітку в паспорті, - серія та номер паспорта);

- належним чином оформлена довіреність на представника побутового споживача, уповноваженого представляти його інтереси під час процедури укладання договору на постачання природного газу (за необхідності).

З метою формування заяви-приєднання до договору розподілу природного газу необхідно надати копію технічного паспорта на об’єкт, а також довідку про кількість осіб, зареєстрованих у помешканні.

У разі наявності співвласників квартири, враховуючи положення пункту 1 глави 3 розділу VI Кодексу ГРМ, необхідно надати їх письмову згоду на укладення відповідного договору на одного із співвласників.

Адміністрація КП «ЖЕО №2»

Довідки за тел. 63-08-55