Комунальне підприємство «Житлово-експлуатаційна організація №2» Полтавської міськради нагадує про небезпеку падіння бурульок та снігових мас з дахів будинків

  • Опубліковано: 04.02.2022, 12:19

Шановні мешканці та гості міста Полтава! В зв’язку з погодними умовами, існує загроза накопичення та зсувів снігу, падіння бурульок із дахів будинків, балконів та ожеледиці.

КП «ЖЕО № 2» закликає громадян бути обережними і пам’ятати, що недотримання елементарних правил безпеки в період утворення та танення бурульок, снігових мас і ожеледиці може привести не тільки до травмування але і до смерті.

Нагадуємо, що особливу небезпеку бурульки становлять у місцях масового скупчення людей та на вузьких вулицях, де тротуари близько прилягають до будинків.

Крім дахів будинків, небезпеку падіння льодових утворень та снігових мас і травмування людей, можуть створювати лоджії і балкони, де нагромадилися сніг і лід.

Для того, аби не потрапити в біду та уникнути травмування, звертаємо увагу, що слід:

бути особливо уважними під дахами будинків, балконами, лоджіями, не слід ходити під ними,

не заходити за межі огороджувальних стрічок, а в місцях їх відсутності, самим звертати увагу на наявність небезпечних утворень з криги і снігу на дахах будинків та, при можливості, оминати їх.

Власникам автотранспорту радимо не припарковувати свої автомобілі близько біля багатоповерхових будинків.

Звертаємо увагу, що на дорогах під сніговим покровом утворюється лід. Тому просимо мешканців та гостей міста рухатися лише по доріжках, посипаних піском; не поспішати і не бігти; переходити дорогу виключно на пішохідних переходах; одягати зручне взуття, відповідно до погодних умов та бути взаємовічливими.

Шановні батьки та вчителі! Нагадуйте дітям про правила поведінки надворі в зимову пору року та про небезпеку падіння бурульок, снігових наростів.